Yhteystiedot

Yhteystiedot

Toimitusjohtaja  Jussi Aikala


jussi.aikala@risutec.fi
0500 721 764


Hallinto ja projektit
 Markus Vihottula


markus.vihottula@risutec.fi
040 836 4219

 

Myynti Henri Syvänen


henri.syvanen@risutec.fi
050 338 9160

 

Tuote- asiantuntija Cristian Ramirez Goio

cristian.ramirez@risutec.fi
050 476 9878

 

Tuotanto Antti Opas


antti.opas@risutec.fi
050 443 5400

 

Markkinointi Henrik Janer
henrik.janer@risutec.fi
040 532 6009

 

Toimisto:
Toimistoassistentti Helena Koivisto puh. 050 4706 777
helena.koivisto@risutec.fi

 

Käyntiosoite
Risutec Oy
Halli 5 / Porintie 314
29250 Nakkila

Kysy lisää tai pyydä tarjous!